туреччина 1 травня
5.ua

У Туреччині першотравнева хода переросла у сутичку з поліцією

  У Туреччині першотравнева хода переросла у сутичку з поліцією. За неофіційними даними заарештовано майже 80 осіб.

  У Туреччині парад із владою не узгодили, учасникам заборонили виходити на центральну площу Таксим у Стамбулі. На несанкціонованій мітинг зібралося близько 200 людей, вони влаштували сутички з поліцією. Правоохоронці застосували сльозогінний газ та водомети, у відповідь в них полетіли коктейлі Молотова. За неофіційними даними заарештовано майже 80 осіб.

  "Звичайні громадяни змушені платити за ті рішення, які ухвалюють у кабінетах високопосадовці. Ми хочемо, щоб вони знали, що ми тут, і ми сповнені рішучості дати відсіч. Якщо уряд смокче кров своїх працівників, він має бути повалений", - заявив учасник протесту Ставрос Ліцас.

  У Греції тим часом хода відбулася мирно, втім перетворилася на вже звичний протест проти заходів економії з боку влади. Демонстрації відбулися також у Китаї та на Кубі, у ці хвилини марш триває у Франції.

  Як ми уже повідомляли раніше, Першотравень, або День Праці відзначають у більш як сотні держав світу. Масові демонстрації, приурочені до цього дня вже відбулися у низці країн. Зокрема - на Філіппінах, в Індонезії, на Тайвані та у Бангладеш.

  Попередній матеріал
  Тандіт: в полоні терористів перебувають більше 300 українців, 60 з них - цивільні
  Наступний матеріал
  У Обухові попрощалися із бійцем 25-го батальйону "Київська Русь"

  У Парижі розпочалась першотравнева хода

  День Праці відзначають сьогодні у більш як 100 країнах

  Близько 20 людей поважного віку зібралися на першотравневий мітинг у Харкові

  У Києві на Першотравень вимагали збереження цілісності країни