5.ua

У Туреччині не відбувається ніякої мобілізації, все спокійно – політолог

Початок Третьої світової війни – це перебільшення

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" заявив політолог Тогрул Ісмаїл, перебуваючи на скайп-зв'язку з Анкари.

"Офіційна Анкара свої всі дії пояснює, показує. Тобто якщо бомбить, то говорить, куди та яким чином це робить. Тому це плітки. Нічого подібного немає", - прокоментував він нинішню ситуацію в Туреччині.

Ісмаїл висловив свою думку щодо нинішньої геополітичної ситуації у світі: "Треба дивитися трохи по-іншому. Початок Третьої світової війни – це перебільшення. По-перше, якщо буде Третя світова війна, то вона має бути або в класичному вигляді, де союзники у світі розділені – цього ми не бачимо. По сирійській проблематиці ми бачимо - є Росія і Сирія, з іншого боку союзники – весь світ. З іншого боку, якщо буде Третя світова війна, то це має бути атомна війна. Але я думаю, що це теж не відбудеться через такий локально-регіональний конфлікт".

На заяву російського МЗС з обвинуваченням Туреччини в міжнародному тероризмі, експерт відповів, що "курдські ополченці у Туреччині розглядаються як члени терористичної організації. І удари були направлені саме на ці терористичні організації".

Як повідомляв 5.ua, вчора, 14 лютого 2016 року, Туреччина обстріляла курдів у Сирії

Попередній матеріал
Євросоюз зняв більшість санкцій з Лукашенка
Наступний матеріал
Псевдопрокурор Поклонська подала позов про заборону Меджлісу
Теги:
Loading...

Туреччина надасть Україні кредит в $50 млн

Начальники Генштабів України та Туреччини проводять переговори та консультації

Туреччина готова до ЗВТ з Україною - Давутоглу

Сьогодні прем’єр Туреччини перебуватиме з візитом в Україні