У центрі Москви затримали художницю, яка влаштувала перфоманс на підтримку ув'язнених жінок

  Разом із нею затримали ще чотирьох людей.

  Художницю Катрін Ненашеву затримали під час її акції на підтримку ув'язнених жінок - коли вона голила голову на Червоній площі в центрі Москви, пише "ВВС-Україна". Разом із нею затримали ще чотирьох людей. Серед них - журналістка "Нової газети" Наталку Зотову, яку згодом відпустили.

  Як розповіла пані Зотова Російській службі Бі-бі-сі, у райвідділку залишається троє затриманих: двоє знайомих, які знімали перформанс на камеру, і соратниця акціоністки, яка голила їй голову.

  Видання повідомляє, що жінка місяць ходила містом у тюремному вбранні і ця акція мала стати фінальною в цьому перфомансі.

  "Катрін місяць ходила в тюремній формі, щоб продемонструвати утиск колишніх ув'язнених в суспільстві .... На 30-й день Катрін Ненашева публічно скинула форму і поголила волосся, щоб показати, що ніхто не вільний повністю, навіть на волі", - написала пані Зотова про дії художниці у Twitter.

  У повідомленні також зазначається, що в день Росії Катрін Ненашева і учасниця Pussy Riot Надія Толоконникова, одягнені у тюремні роби, спробували зшити російський прапор на Болотній площі. Тоді дівчат протримали у міліції на три години.

  Попередній матеріал
  У Парижі через протести таксистів проти Uber утворилися масштабні затори
  Наступний матеріал
  Коноплянку хочуть купити іспанці
  Теги: