антиросійська акція_Тбілісі 5.ua

У Тбілісі відбулася антиросійська акція

  У ній взяли участь кілька тисяч активістів.

  Мітингувальники тримали в руках прапори Грузії та України. Учасники акції звинуватили Росію в провокаціях , а чинну владу країни – у неадекватній реакції.

  Причиною масового обурення грузинів стало те, що Російська Федерація захопила ще один кілометр на кордоні із невизнаною Південною Осетією. Тепер Тбілісі не може контролювати ділянку стратегічного нафтогону Баку-Супса.

  Потерпає і тамтешнє населення, яке через російську окупацію не має доступу до своїх сільськогосподарських угідь. Грузинські та російські дипломати розпочали переговори із врегулювання ситуації на кордоні. Утім активісти вимагають, щоби їх вели за участі міжнародних партнерів, інакше перемовини не матимуть сенсу.

  "Маємо таку ситуацію, що з кожним днем Росія все ближче просуває окупаційний кордон вглиб території Грузії, а грузинський уряд нічого не робить для того, щоби запобігти цьому. Не потрібно дивитися, до якої політичної сили ти належиш. Треба просто об'єднатися проти російського окупанта та нинішнього грузинського уряду", - зазначає депутат Ірма Надірашвілі. 

  Нагадаємо, нещодавно екс-прем'єр Грузії розповів про кроки, які дозволять вибудувати стосунки з окупованими територіями. 

  Попередній матеріал
  Наступного тижня на Закарпатті стартує прийом заявок до нової поліції
  Наступний матеріал
  На Донбас вирушило 86 хмельницьких правоохоронців