Islamic State militant website

У Сирії бойовики бульдозером зруйнували півторатисячолітній храм

  Бойовики угруповання "Ісламська держава" зруйнували католицький храм Святого Еліана в сирійському місті Ель-Кар'ятейн, побудований в V столітті.

  Як повідомляє AP, на фотографіях, які екстремісти поширили в соцмережах 20 серпня, видно руїни зруйнованого бульдозером храму, а також розкриті поховання на його території. За словами одного з священнослужителів, ісламісти також розгромили асірійську церкву, що знаходилася всередині храму. Історики датують її зведення першими століттями нашої ери.

  Бойовики "ІД" захопили Ель-Кар'ятейн 5 серпня. При захопленні міста вони взяли в полон 230 осіб, у тому числі кілька християнських сімей. Повідомляється, що 48 осіб були звільнені, а 110 полонених відправлені в провінцію Ракка.

  Як повідомлялося 19 серпня, у захопленій Пальмірі бойовики публічно обезголовили всесвітньо відомого археолога. ЮНЕСКО у липні завила, що пограбування бойовиками архітектурних пам'яток набуло величезних масштабів.

  Нагадаємо, США із союзниками завдають авіаударів проти бойовиків "Ісламської держави" в Сирії та Іраку, де вони захопили значні території. Наприкінці липня масштабну операцію проти "ІД" почала Туреччина.

  Попередній матеріал
  НБУ: за півроку громадяни перевели в Україну з-за кордону $1,174 млрд
  Наступний матеріал
  Близько тисячі мігрантів прорвалися до Македонії попри посилений захист кордону
  Теги:
  Loading...