Новий рік у світі 5.ua

У світі зустріли Новий рік (відео)

  У різних куточках світу зустріли Новий рік.

  У Нью-Йорку настання Нового року святкували на Таймс-сквер. Тут встановили традиційну велетенську кулю, яка опівночі падає донизу. Потому з хмарочосів на площі сиплеться конфетті, на якому заздалегідь волонтери писали тисячі побажань. Традиційна пісня у виконанні Френка Синатри та посилені заходи безпеки і пропускні пункти - таким запам'ятають початок 2016-го у Нью-Йорку.

  У Берліні Новий рік зустрічали традиційно з розмахом. Сотні тисяч людей, які зібрались біля Бранденбурзьких воріт відзначити свято разом, милувались грандіозним шоу феєрверків.

  Найвищу вежу у світі – Бурдж-Халіфат у Дубаї – освітили сотнями тисяч світодіодних ламп. Тут дивували світловим і звісно піротехнічним шоу. Салюти осяювали небо упродовж 20 хвилин – у 700 точках по всьому місту.

  У Франції цього року зустрічали Новий Рік з меншим розмахом, ніж інші країни - Париж ще не оговтався від терактів 13 листопада. Святкування відбувалося під пильним контролем поліції: перед тим, як пройти до Тріумфальної арки, у людей перевіряли речі металодетекторами. Феєрверки у місті скасували, натомість мешканців та гостей вітали світловим шоу.

  А от у Лондоні запустили 120 тис. феєрверків. На березі Темзи вночі яблуку ніде було впасти - тисячі британців прийшли подивитися на піротехнічне шоу, попри те, що синоптики попереджали про дощ. Як і у багатьох великих містах, у Лондоні у новорічну ніч посилили заходи безпеки.

  Нагадаємо, у Ватикані Папа Римський провів традиційну Новорічну месу.

  Попередній матеріал
  МВС Баварії дізналося про плани бойовиків з Іраку та Сирії здійснити теракти на Новий рік
  Наступний матеріал
  У Києві сьогодні марширували за мир
  Теги:
  Loading...