США вшанували пам'ять
5.ua

У США вшанували пам'ять загиблих під час Другої Світової війни

  Король Нідерландів Віллем-Олександр прибув до Вашингтона разом із дружиною. На поминальному заході він подякував ветеранам Другої Світової війни за визволення Нідерландів.

  Вінок до могили невідомого солдата на Арлінгтонському національному цвинтарі встановив Король Нідерландів. До того, зустрівся з президентом США Бараком Обамою. Говорили про співпрацю у межах НАТО, а також домовилися спільно докладати зусиль у боротьбі з терористичними організаціями. Американський президент обіцяв також допомогти з розслідуванням авіакатастрофи літака Малайзійських авіаліній у Донецькій області.   

  "Голландці - наші давні і дорогоцінні союзники. Ці відносини ми підтримуємо дотепер. У нас була можливість обговорити загальну роботу в межах НАТО, щоб вкотре упевнитися, що трансатлантичні зв'язки лишаються міцними. Ми також допомагаємо нідерландцям у розслідуванні ттрагедії з літаком Малайзійських авіаліній. Переконаний, що ми дізнаємося правду, а насамперед? покараємо винних", - сказав президент США Барак Обама.

  "Укотре хочу подякувати США за підтримку. Ті цінності, які ви сповідуєте, дуже близькі нам. Разом зі США йдемо пліч-о-пліч у боротьбі з угрупованням "Ісламська Держава",- додав король Нідерландів.

  Попередній матеріал
  Мінекономіки скасувало обов'язкову сертифікацію бензину
  Наступний матеріал
  В Австралії пес навчився стояти на голові

  У Брюсселі вшанували пам‘ять жертв Ейзельської трагедії

  Пам’ять жертв депортації кримських татар вшанували в Одесі

  У Латвії в День пам'яті вшанувати жертв війни прийшли ветерани ворожих армій

  Британія вшанувала полеглих у Другій світовій війні