Angola3

У США суд звільнив в’язня, який просидів у одиночній камері 43 роки

  Однак прокуратура збирається подавати апеляцію на рішення суду.

  В американському штаті Луїзіана суддя постановив випустити в’язня, який провів в одиночній камері понад 40 років, повідомляє "BBC-Україна". 68-річний Альберт Вудфокс перебував в одиночній камері від 18 квітня 1972 року, потрапивши туди після тюремного заколоту, який закінчився загибеллю охоронця. Перед цим він відбував покарання за збройне пограбування.

  Повідомляється, що Вудфокса двічі судили за вбивство наглядача, але обидва рази вироки були переглянуті. Сам він всі звинувачення заперечує. При цьому суддя Джеймс Брейді заборонив прокурорам утретє судити Альберта Вудфокса. Це, за словами судді, буде нечесно.

  Однак речник генерального прокурора Луїзіани заявив, що прокуратура таки подасть апеляцію, "щоб убивця сидів у в’язниці і повністю відповідав за свої дії". Як зазначається, Вудфокс чекає на своє звільнення, перебуваючи в іншій тюрмі, куди його переправили перед судом.

  У повідомленні йдеться, що Вудфокс – один із трьох чоловіків, яких утримували в одиночних камерах з найвищим рівнем охорони у Державній в’язниці Луїзіана. Двох інших в'язнів – Роберта Кінга і Германа Воллеса – звільнили відповідно в 2001 і 2013 роках. Їх теж засудили за озброєне пограбування.

  Видання наводить деталі утримання цих трьох засуджених. Так кожен із них 23 години на добу перебував на самоті і мав годину на день, щоб погуляти по ярусу, на якому були розташовані їхні камери. Тричі на тиждень ув’язненим дозволяли робити фізичні вправи.

  Обмеження стосувалися також читання книжок, юридичних довідників, володіння приватною власністю, побачень з рідними тощо. Правозахисники десятиліттями закликали владу США звільнити всіх трьох ув’язнених, які заявляли про свою невинність, а також про те, що їх засудили з грубими порушеннями.

  Попередній матеріал
  Єдина помісна церква буде визнана Константинопольським патріархатом - речник УПЦ КП
  Наступний матеріал
  Хроніка АТО за добу: Бойовики не припиняють обстрілів по всьому фронту, загинули вісім бійців
  Теги:
  Loading...