americanspecialops.com

У США продовжуються дебати щодо можливого надання зброї Україні - Байден

  Віце-президент США Джо Байден заявляє, що у Вашингтоні продовжуються дебати стосовно можливого надання Україні летальної зброї.

  Про це він сказав сьогодні у Вашингтоні під час виступу в Інституті Брукінгса, передає "УНІАН".

  "Значна увага у Вашингтоні під час дебатів зосереджується на тому, чи повинні ми забезпечити Україну додатковою оборонною летальною зброєю. Ці дебати у нас вже відбувались, і вони продовжуються", - зазначив Байден.

  Разом з тим, він зазначив, що українська армія має потребу також у базовому військовому обладнанні та проведенні військових навчань, в чому США вже надають свою підтримку. Байден також нагадав, що Україні з початку кризи, було надано $470 млн економічної допомоги, включаючи допомогу Збройним силам, Національній гвардії та прикордонникам у розмірі $200 млн.

  Віце-президент США запевнив: якщо Україна не сходитиме зі шляху реформ – вона отримуватиме допомогу від США та НАТО. Напередодні він разом з Бараком Обамою зустрічався у Вашингтоні із генеральним секретарем Альянсу. І НАТО, і Білий дім згодні – Росія загрожує не лише Україні. Вона намагається розколоти Європу – погрозами застосувати ядерну зброю, енергетичним шантажем, пропагандою та підкупом політичних партій. З усім цим Вашингтон допомагає європейцям боротися, а Києву обіцяє продовження фінансової та військової підтримки.

  Попередній матеріал
  "Правий сектор" намагається виміняти затриманого терориста на свого полоненого бійця
  Наступний матеріал
  Місія ОБСЄ виявила 11 танків Т-72 на базі терористів під Донецьком

  Ненадання українцям легального шляху купівлі зброї стимулює попит на чорному ринку - експерт

  Військовий експерт США: ненадання Україні високоточної протитанкової зброї - велика помилка Заходу

  Екс-прем'єр РФ закликав озброїти Україну проти Путіна

  Під час конфлікту з Україною Росія розгорнула озброєння, яке можна використати для ядерної атаки – Брідлав