У США повідомили імовірну причину масштабної залізничної аварії

  Вірогідною причиною масштабної залізничної катастрофи, що сталася вчора поблизу Філадельфії, стало перевищення швидкості.

  Про це інформує Національна рада з безпеки на транспорті.

  Дані так званої "чорної скриньки", знайденої рятувальниками серед уламків потяга, свідчать: машиніст не встиг загальмувати перед поворотом і увійшов у нього зі швидкістю, що більш як удвічі перевищувала максимальну дозволену. Унаслідок цього потяг, що віз понад 240 людей, зійшов із рейок і перекинувся.

  "За кілька секунд до того, як потяг зійшов з рейок, машиніст намагався екстрено загальмувати перед поворотом, але це йому не вдалося. Максимальна дозволена швидкість на цій ділянці залізниці становить 80 кілометрів на годину. А та, з якою рухався потяг на момент початку гальмування – 170 кілометрів за годину. Поспілкуватися з машиністом нам поки не вдалося. Він вижив, але зазнав травм. Його опитають, щойно дозволить стан здоров'я", - розповівчлен Національної ради з безпеки на транспорті Роберт Самвольт.

  За наявною інформацією, у катастрофі загинули семеро людей, ще 50 травмовані, 6 з них – у критичному стані. Через інцидент перекрили один із найбільш завантажених залізничних шляхів у США – між Нью-Йорком та Вашингтоном.

  Попередній матеріал
  Серія обшуків у працівників проросійського сайту в Одесі - перші подробиці
  Наступний матеріал
  Рада дозволила в особливий період мобілізувати військових, які були демобілізовані за останні півроку

  Подробиці нового вибуху поблизу залізничної станції "Одеса-Товарна"

  Теракт, аварія на залізниці та землетрус - дайджест подій в світі

  У США сталася масштабна залізнична аварія, є жертви

  У Німеччині триває масштабний страйк залізничників: фахівці прогнозують мільйонні збитки