протест
5.ua

У США похорон афроамериканця переріс у стихійну акцію протесту

  Під час похорону в американському місті Балтимор у ході сутичнки щонайменше 15 полісменів зазнало поранень, 30 активістів було затримано.

  Повідомляється, що афроамериканця Фредді Грея близько двох тижнів тому затримала поліція. Під час арешту він зазнав травм, від яких і помер у лікарні.

  Таким чином, під час поминальної ходи обурені учасники почали кидати в полісменів каміння та пляшки. Спалахнули численні сутички. Обурений натовп підпалював поліцейські машини та будівлі, трощив вітрини, грабував крамниці.

  Поліція застосувала сльозогінний газ. За даними місцевих ЗМІ, ці заворушення стали одними з наймасштабніших в історії міста. Губернатор штату Меріленд на тиждень запровадив у місті комендантську годину і заявив про готовність покликати на допомогу нацгвардію. 

  "Це один із найтемніших днів в історії нашого міста, і я вірю, що насправді ми – не такі. Зараз на нас дивиться весь світ, і ми не можемо допустити, щоб Балтимор скотився в хаос через групу злочинців і мародерів", - наголосив очільник міста Балтимор Стефані Роулінгз-Блейк.

  Попередній матеріал
  ЄС планує продовжити економічний тиск на Росію влітку – Меркель
  Наступний матеріал
  У Непалі до порятунку людей долучилися армія і поліція

  Українець проїхав на жовто-синьому авто через США

  Мішель Обама визнана найстильнішою жінкою США за версією Harper's Bazaar

  У США арештували чоловіка, який хотів "застрелити" Місяць

  У США зі Статуї Свободи евакуювали туристів