unian.ua

У США готуються до активного розповсюдження вірусу Зіка влітку

  Білий дім збирається витратити $1,8 млрд для боротьби з вірусом Зіка

  Американські центри з контролю і профілактики захворювань оголосили найвищий рівень тривоги для підготовки до активнішого поширення вірусу Зіка під час літнього періоду, повідомляє "Радіо Свобода"

  Органи з охорони здоров'я 8 лютого 2016 року наголосили на необхідності "прискореної готовності", оскільки вірус, який переносять комарі, швидко поширюється Латинською Америкою, де ці комахи залишаються активними протягом зими.

  Білий дім того ж дня попросив Конгрес про $1,8 млрд для боротьби з вірусом. Як заявили в Білому домі, гроші підуть на розширення контролю популяції комарів, на дослідження з пошуку вакцини, підвищення діагностичних можливостей і на зниження поширення вірусу у країнах, де він зараз поширений.

  Обама наголосив, інформує видання, що вірус Зіка не повинен спричиняти паніку серед людей. "Добра новина в тому, що це не Ебола. Люди не помирають від Зіка. Багато заражених людей навіть не підозрюють про це", – сказав Обама в інтерв'ю CBS News. Президент США підкреслив, що зв'язок між вірусом Зіка і мікроцефалією новонароджених є остаточно не доведений.

  Як повідомляв 5.ua, в Америці поширюється небезпечний вірус Зіка. Нагадаємо, вперше вірус був виявлений в Африці в мавп, нечасті зараження ним людини були зафіксовані в низці країн Африки й Азії; після 2007 року він з’явився і в інших частинах світу, зокрема, останнім часом швидко поширюється в Центральній і Латинській Америці. За прогнозами ВООЗ, у цьому регіоні протягом наступного року на хворобу зіка може захворіти від 3 до 4 млн людей.

  Попередній матеріал
  У Сімферополі колона військової техніки заблокувала рух транспорту
  Наступний матеріал
  Військових 53-ї бригади, які пішли до Миколаєва, не звинувачують у порушенні статуту ЗСУ - прес-офіцер Генштабу
  Loading...

  В Іспанії у вагітної жінки виявили лихоманку Зіка

  Індійська фармкомпанія збирається створити першу у світі вакцину проти вірусу Зіка

  У Флориді через вірус Зіка ввели надзвичайний стан

  Бразилія закликає жінок не їхати на Олімпіаду-2016 через епідемію лихоманки Зіка

  ВООЗ скликає екстрене засідання через вірус Зіка

  ВООЗ може ввести міжнародний режим надзвичайного стану через вірус Зіка