черга
5 канал

У США через можливість ускладнення придбання зброї охочі вишикувалися у черги

  У Сполучених штатах люди вишикувались у чергу щоб купити зброю.

  Про це повідомляє Associated Press. У місті Шантільї, штату Вірджинія відбувається щорічне національне шоу вогнепальної зброї. Організатори заходу кажуть, що цього року у них аншлаг. Бажаючі купити пістолет вишиковуються у черги, бо побоюються ускладнення процедури оформлення вогнепальної зброї. Її обіцяє запровадити президент Сполучених штатів Барак Обама через зростання кількості випадків масових розстрілів у країні.

  Вже завтра чільник країни зустрінеться з генпрокурором, щоб обговорити шляхи скорочення збройного насилля. Барак Обама налаштований рішуче і планує запровадити односторонні заходи, які не потребують згоди на те конгресу.

  "Ми хвилюємось, що можуть запровадити правила, через які людям буде складніше отримати зброю, щоб захистити себе. Це шкодить нам не лише з погляду бізнесу, але є порушенням наших конституційних прав, бо зменшує можливість захистити себе", - зазначив учасник шоу Дюг Стокмен.

  Нагадаємо, раніше президент США Барак Обама неодноразово закликав обмежити вільне володіння зброєю, оскільки в країні значно частішими стали випадки масового розстрілу мирних мешканців.

  Попередній матеріал
  У Києві курсує ретропоїзд Діда Мороза
  Наступний матеріал
  ТОП-10 найпопулярніших відео за 2015 рік