Blackfriday_USA 5.ua

У Сполучених Штатах стартували найбільші розпродажі року

  Мода на так звану "Чорну п'ятницю", наступну після Дня подяки, щороку набуває в світі дедалі більшої популярності.

  До цього дня магазини готуються заздалегідь, повідомляє AP. Анонсують знижки ледь не на 90%, пропонують за кілька тижнів складати омріяні товари до віртуального кошика. Торгові центри тренуються запобігати тисняві. Утім, щороку є постраждалі в битвах за дешеву техніку, одяг чи косметику.

  Люди займають черги до крамниць ще з вечора, і щойно ті відкриваються, а це на пару годин раніше, ніж зазвичай, намагаються першими добігти до полиць з потрібними товарами. В середньому один американець у чорну п'ятницю витрачає $850.

  Не відстають і українські торгові мережі, вони теж пропонують знижки й чекають на приплив покупців.

  "У нас сьогодні багато знижок у всіх відділах. Люди найбільше прагнуть купити домашні кінотеатри й телевізори. Але ми сподіваємося на гарні продажі багатьох товарів", - говорить менеджер магазину.

  "Ціни неймовірні, мене найбільше цікавлять телевізори, сьогодні їх можна купити удвічі дешевше, це просто фантастика. Але я думаю, на цьому я не зупинюся, надто привабливі знижки на все", - зазначає покупець.

  Нагадаємо, напередодні, 26 листопада, у Сполучених Штатах відзначали День подяки. Відучора почався зимовий сезон святкувань, який завершиться відзначанням Нового року.

  Попередній матеріал
  На Луганщині прикордонники затримали двох російських військових
  Наступний матеріал
  Розпуск парламенту може спричинити величезну кризу в українській державі – Гройсман
  Теги:
  Loading...