У Сочі небезпечно піднявся рівень річки Херота (відео)

  На території Адлерського району та селища Кудепста в Сочі запроваджений режим надзвичайної ситуації.

  Вулиці Сочі досі затоплені через сильну зливу, передає "Росбалт". У зв'язку з рясними опадами на території Адлерського району та в селищі Кудепста Хостінского району Сочі введений режим надзвичайної ситуації.

  За словами очевидців, в деяких місцях повністю затоплені перші поверхи будинків. Наприклад блогер Олександр Валов описує ситуацію так: "Затопило величезні площі, пішли під воду низини на всьому протязі Великого Сочі, вода скупчується в низинах глибиною до двох метрів. У Кудепсті – повномасштабне повінь. Є чутки про евакуацію. Повністю затопило всі розв'язки, побудовані до Олімпіади: дорогу на аеропорт, Адлерського кільце , Блакитні Далі. Вода стоїть, не йде навіть на залізниці. Такої повені я не пригадую".

  За словами блогера, в місті була включена сирена – проте вже після того, як вода все поховала під собою.

  Влада Сочі проводять евакуацію жителів із затоплених паводків районів, призупинено роботу аеропорту і залізничного вокзалу, повідомили в прес-службі адміністрації Краснодарського краю. "Річка Херота вийшла з берегів, залізничний вокзал затоплений, поїзди припинили рух, до Адлера не ходять, затопило аеропорт, під метр стояла вода. Близько 2 тис. Пасажирів зараз знаходяться в аеропорту", - повідомив мер Сочі Анатолій Пахомов.

  Попередній матеріал
  "Ми не доносимо, що десь не так серп і молот повісили" – Мінінформполітики
  Наступний матеріал
  Країни ЄС домовилися розділити між собою 60 тисяч мігрантів