фото eskrynnik.ru

У Швейцарії підтвердили арешт активів російського екс-міністра за відмивання грошей

  Швейцарська прокуратура підтвердила, що веде розслідування щодо екс-глави Міністерства сільського господарства Росії Олени Скринник.

  Федеральна прокуратура Швейцарії з початку 2013 року веде кримінальне провадження проти екс-міністра сільського господарства Росії Олени Скринник, передає РБК. Представник відомства Лінда фон Бург заявила агенції, що розслідування пов'язане з підозрами у відмиванні грошей. "Прокуратура веде справу проти колишнього російського міністра та деяких інших обвинувачених, у зв'язку з чим ми конфіскували певні активи", – зазначила речниця. За словами фон Бург, після "всебічного власного розслідування" швейцарська прокуратура звернулася до російських колег за правовою допомогою, однак вона "до сьогоднішнього дня нам ще не надана".

  Окреме розслідування, за яким російським і швейцарським владі все ж вдалося домовитися про співпрацю – це справа "Росагролізингу". Представниця швейцарської прокуратури заявила, що мова тут йде про ймовірні злочини у сфері торгівлі. Підозрюваним у цій кримінальній розслідування є колишній заступник міністра сільського господарства РФ.

  Про те, що Швейцарія заарештувала рахунки Олени Скринник на 60 млн франків, в середу вранці повідомили російські ЗМІ. Йшлося про блокування рахунків у рамках розслідування кримінальної справи про відмивання незаконно нажитих коштів.

  Сьогодні ж стало відомо, що австрійський суд знову розгляне питання екстрадиції Фірташа до США на вимогу прокуратури Відня.

  Попередній матеріал
  КВУ зафіксував удвічі менше порушень на цих місцевих виборах у порівнянні із попередніми
  Наступний матеріал
  НАТО може збільшити свій військовий контингент на кордоні з Росією
  Теги:
  Loading...