news.thaivisa.com

У Саудівській Аравії новий спалах захворювання на небезпечний вірус MERS

  Кількість померлих через недугу сягнула 17 людей. За останній місяць виявили понад 70 випадків зараження, 19 людей зараз у реанімації.

  Найбільше хворих з'явилося за останній тиждень, повідомляє AP. Лікарі докладають усіх зусиль, щоб зупинити епідемію. Найбільше занепокоєння в них викликає наближення щорічного періоду паломництва, коли до країни приїжджають сотні тисяч людей. Напередодні хаджу довелося заборонити приносити в жертву верблюдів. За традицією, тварину забивають, а м'ясо роздають бідним.

  Тепер натомість вірянам пропонують просто перерахувати гроші до благодійного фонду. Причиною рішення є те, що 90%верблюдів є носіями вірусу MERS. Від них може заразитися і людина. Учені вважають, що саме верблюди стали причиною епідемії MERS, яка почалася у 2012 році. Відтоді через хворобу померли понад 500 людей. Ця інфекція схожа на грип, але має дуже високий рівень смертності через ускладнення.

  "Ми вважаємо, що джерелом захворювання є верблюди. Жодна інша істота не пов'язана із цією інфекцією. В нас є лабораторії та медичні працівники, які знають, що треба робити із тими, кого підозрюють у захворюванні на коронавірус MERS. Вони зроблять все правильно", - зазначив голова директорату з попередження та контролю за інфекцією Хаель Аль-Абделі.

  Нагадаємо, до Південної Кореї вірус MERS потрапив 20 травня. За інформацією, хвороба, яка поширюється повітряно-крапельним шляхом, була занесена громадянином Кореї, який повернувся з поїздки до країн Близького Сходу. Вірус забрав життя більше 30 громадян країни, були зафіксовані випадки зараження у Європі. Всесвітня організація охорони здоров'я у червні закликала не панікувати щодо вірусу. 

  Попередній матеріал
  Українці ведуть вогонь у відповідь на атаки бойовиків – Мазепа
  Наступний матеріал
  У Києві заклали капсулу на відродження дзвіниці Феодосіївського монастиря
  Теги:
  Loading...