fontanka.ru

У Санкт-Петербурзі - масштабна пожежа: горить 10 тис. кв. м

  У Санкт-Петербурзі почалася пожежа на площі 10 тис. квадратних метрів - очевидці повідомляють про вибухи.

  У Виборзькому районі Санкт-Петербурга загорівся склад, площа пожежі складає близько 10 тис. квадратних метрів, повідомляє прес-служба регіонального управління МНС Росії.

  17 жовтня 2015 року в 16:12 на телефон "01" надійшло повідомлення про пожежу за адресою: Санкт-Петербург, Виборзький район, 1-й Верхній провулок, б. 12А. За уточненою інформацією в будівлі складу знаходяться ємності з машинним маслом та автомобільні запчастини в картонних коробках. Будівля складу бетонна, складається з 3 секцій висотою 15 метрів, примикає до офісної будівлі, висотою 6 поверхів. Пожежі нині присвоїли  ранг №5 - найвищий.

  Відомостей про потерпілих на даний момент не надходило. Загрози життю та здоров'ю людей немає. Концентрація шкідливих речовин у межах норми. Нині пожежу ліквідовують 54 одиниці техніки та 234 людини особового складу.

  Це перший випадок присвоєння пожежі вищого рангу складності за цей рік, відзначає петербурзька інтернет-газета "Фонтанка". Очевидці повідомляють виданню, що чують вибухи. Також район в зоні пожежі затягло димом, через що погіршилася видимість на дорогах, в тому числі і на КАД (кільцева автомобільна дорога - Ред.).

  Як повідомляв 5.ua, 8 червня 2015 року в смт Глеваха на Київщині сталася пожежа на нафтобазі. 

  Попередній матеріал
  Бойовики знову відкрили вогонь: поранено одного бійця АТО
  Наступний матеріал
  Прес-центр АТО: У бойовиків спостерігаються панічні настрої
  Теги:
  Loading...