radiosvoboda.org

У Римі активісти української громади закликали звільнити Савченко

  Активісти вкотре закликали італійський уряд допомогти Україні в політичній, дипломатичній та гуманітарній сферах

  У неділю, 13 березня, в Римі півсотні активістів української громади вийшли на акцію з вимогою звільнити Надію Савченко та інших українців, ув’язнених в Росії. Акція відбулася на площі біля античного Пантеону, популярного серед туристів місця, повідомляє "Радіо Свобода".

  "Зупиніть, Путіна!", "Звільніть Савченко, яка несправедливо ув’язнена в Росії!" – листівки з такими гаслами активісти роздавали перехожим. У них також була надрукована інформація про перебіг бойових дій на сході України.

  "Італійська преса, на відміну від інших західних видань, ігнорує питання Савченко, тому ми поширюємо цю інформацію на площі, щоб світ знав, що війна в Україні триває", – розповів один з організаторів акції Олесь Городецький. 

  Видання зазначає, що туристи зупинялися біля людей з українською національною символікою і розпитували причину протесту. "Це прикро чути, я думав, що в Україні вже все налагодилося. Ця країна далеко від нас, тому здається, що то не наші проблеми…А в нас велика біда з напливом мігрантів", – розповів італієць у розмові з "Радіо Свобода". "Так дивно чути про цю льотчицю, у нас медіа про це зовсім нічого не повідомляють", – додав один з туристів, розглядаючи плакати учасників акції.

  Нагадаємо, 12 березня в Москві затримали учасницю одиночного пікету на підтримку Надії Савченко. Це громадська активістка Наталія Іванова.

  Попередній матеріал
  У Кот-д'Івуарі жертвами стрілянини стали щонайменше 12 людей
  Наступний матеріал
  Вибух в Анкарі: влада повідомила про 27 загиблих, опубліковане відео моменту вибуху
  Loading...

  Українські лікарі поїхали з Росії, так і не відвідавши Надію Савченко - Полозов

  Стан здоров'я Савченко стабільний - журналістка

  Російська сторона відмовилася говорити про звільнення Савченко на Мінських переговорах - Тандіт

  Є всі шанси звільнити Савченко до кінця березня - Новіков