румунія-навчання
5.ua

У Румунії стартують масштабні військові навчання НАТО

  У Румунії стартують масштабні військові навчання НАТО "Весняний вітер". Участь у них візьмуть понад дві тисячі солдатів: із США, Великої Британії, Румунії та Молдови.

  Тренування відбуватимуться у двох місцях на сході країни – на авіабазі поблизу чорноморського порту "Констанца" та на стрільбищі "Смардан". Триватимуть вони до кінця квітня.

  Загалом за рік Румунія проведе 340 військових вишколів, більшість з яких будуть організовані спільно з партнерами НАТО та ЄС. Це частина затвердженого плану НАТО з посилення східних кордонів Європи у відповідь на російську агресію в Україні.

  "Москва провадить активну психологічну й інформаційну війну. Кремлю вдалося об'єднати російську громадськість навколо думки, що в усіх проблемах винен Захід, а Росіявиступає у ролі жертви. Федерація посилює військову присутність біля східних кордонів НАТО. Тож маємо дати сигнал, що здатні відповісти на цей виклик і в разі потреби –застосувати усю свою силу. Адже сценарій гібридної війни, застосований Кремлем у Криму і на Донбасі, може повторитися і в інших країнах, зокрема, у Балтії. І це, природно, непокоїть Європу" – наголосив голова військового комітету НАТО Петр Павел. 

  Попередній матеріал
  У Польщі внаслідок ДТП загинули четверо українців
  Наступний матеріал
  Ми продовжуватимемо чинити опір агресії Росії - Нуланд

  У Литві розпочалися військові навчання НАТО

  Румунія допоможе Україні підготуватися до вступу в ЄС та НАТО - Йоханніс

  Румунія вирішила відмовитися від російського газу

  14 країн НАТО розпочинають військові навчання через російські провокації на кордонах