maxmediadv.ru

У російському Хабаровську мітингували проти "грабіжницької" відміни пільг

  У Хабаровську пройшов мітинг з вимогою відкликати регіональний законопроект, який передбачає заміну пільг на проїзд у громадському транспорті грошовими компенсаціями, розмір яких складе всього від 310 до 440 рублів на місяць.

  Акцію організував крайовий комітет КПРФ, передає Meduza. За оцінками місцевої агенції "АмурПРЕСС", в ній взяли участь близько двох тисяч осіб. Центральна агенція "Інтерфакс" нарахувала лише 400 учасників мітингу.

  Присутні назвали законопроект "грабіжницьким" і поскаржилися, що у разі монетизації пільг багато пенсіонерів не зможуть їздити на дачу, в аптеки за ліками і в магазини за дешевими продуктами. На знак протесту пенсіонери пригрозили перекрити одну з вулиць Хабаровська.

  Мітингувальники також виступили з критикою місцевих і федеральних властей і путінської партії "Єдина Росія". Як повідомив секретар крайового комітету КПРФ Віктор Постніков, люди, що живуть на пенсії в 12-15 тисяч рублів, не зможуть прожити і вирішувати свої проблеми з такою оптимізацією.

  Регіональний законопроект про монетизацію пільг в Хабаровському краї планується розглянути в першому читанні до кінця червня. Цей документ уже схвалений комітетом з соціальних питань крайового законодавчих зборів.

  Meduzaнагадує, що у 2005 році по всій Росії пройшли масові акції проти проведеної урядом монетизації пільг. Головними учасниками мітингів і демонстрацій стали пенсіонери. У багатьох містах вони перекривали дороги. Демонстранти вимагали відставки міністра охорони здоров'я і соціального розвитку РФ Михайла Зурабова, але він залишився на своєму посту аж до 2007 року.

  Попередній матеріал
  Верховна Рада зробила перший крок до пропорційної системи з відкритими списками на місцевих виборах
  Наступний матеріал
  Саакашвілі порадив СБУ побороти корупцію всередині відомства
  Теги:
  Loading...