@Streptocid / Twitter

У Росії затримали одного з координаторів акції протесту далекобійників

  Сьогодні протестувальники мали вирушити в "похід на Москву".

  У суботу, 28 листопада, російські далекобійники оголосили про "похід на Москву". Як повідомляє Meduza, про таке рішення вони заявили після зустрічі в Санкт-Петербурзі з міністром транспорту, яка виявилася безрезультатною.

  Збір призначили на завтра, 30 листопада. Повідомлялося, що до Москви мають прибути фури із кількох регіонів, долучитися до протесту обіцяють і далекобійники з Дагестану.

  Однак вранці 29 листопада у Ленінградській області поліція затримала одного з координаторів акції протесту далекобійників, Олександра Расторгуєва, за нібито неоплачений штраф, передає "Медиазона". За словами активіста, працівники ДПС зупинили його машину і, перевіривши дані власника по базах, знайшли неоплачений штраф на суму 500 рублів. Згодом видання повідомило, що в активіста забрали документи на автомобіль та відправили їх на експертиз. У поліції вважають, що вони викликають сумніви і можуть бути фальшивими.

  Про перешкоджання з боку правоохоронців у Twitter повідомляють також далекобійникии інших регіонів. Зокрема, у Вологді вантажівки заарештовують і відганяють на штрафстоянку.

  Водії вантажівок протестують проти впровадження системи, яка передбачає збирання платні за проїзд федеральними трасами з машин вагою понад 12 тон. Система має назву "Платон" і працює з 15 листопада. На зібрані кошти мають ремонтувати дороги. Далекобійники вже влаштували кілька загальнонаціональних акцій протесту, утім поки що чиновники до них не дослухалися. 

  Попередній матеріал
  Окупаційне командування розповсюджує чутки про можливий наступ української армії – розвідка
  Наступний матеріал
  Сьогодні в Брюсселі відбудеться екстрене засідання ради ЄС та Туреччини
  Теги:
  Loading...