Фонтанка.ру

У Росії сталась аварія на одній із найбільших атомних електростанцій

Через викид радіоактивного пару на Ленінградській АЕС зупинено другий енергоблок.

Аварія на другому енергоблоці сталася в 13:50, передає "Эхо Москвы". У турбінному залі тріснула труба з парою, яка заповнилаприміщення і вийшла за межі електростанції. Очевидці уже виклали в інтернет фото з місця подій. Співробітників ЛАЕС відпустили додому, а другий енергоблок зупинили вручну. Як вважають фахівці, викид був радіоактивним, оскільки в так званий контур охолодження реактора надходить відпрацьована пара. Східний вітер погнав хмару в бік Естонії та Фінляндії.

У повідомленні зазначається, що зараз на Ленінградській атомній електростанції працюють три енергоблоки. Директор АЕС Володимир Перігуда запевнив, що обстановка в районі станції спокійна.

У свою чергу, глава адміністрації міста Сосновий Бор, у якому розміщена АЕС, у відеозверненні закликав населення не піддаватися паніці.

"Эхо Москвы" уточнює, що Ленінградська АЕС розташована в 80 кілометрах від Петербурга, на березі Фінської затоки. Вона вважається однією з найбільших виробників електроенергії на північному заході Росії.

Нагадаємо, днями у столиці РФ знову спалахнула пожежа – горів суд, до цього палала будівля Центру управління обороною РФ та машинобудівний завод. А три дні тому крилата ракета влучила у житловий будинок у Архангельській області, спричинивши пожежу і руйнування.

Попередній матеріал
Горбач про безвізовий режим з ЄС: Інструмент стимулювання Євросоюзом українських реформ вичерпав себе
Наступний матеріал
Узгоджений з МВФ проект бюджету-2016 має бути прийнятий до кінця року - Яценюк
Теги:
Loading...