www.ednist.info

У Росії порушили кримінальну справу проти Антона Геращенка

  Українського депутата підозрюють у закликах до здійснення терористичної діяльності через його пост у Facebook.

  Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу щодо депутата Верховної Ради України Антона Геращенка. Приводом для цього стали записи українця у Fаcebook, в яких він повідомляв про російських військових у Сирії.

  Відповідне повідомлення опубліковано на сайті СК РФ.

  "За даними слідства, Геращенко опублікував пост на своїй сторінці в одній із соціальних мереж, де публічно закликав користувачів надавати відому їм інформацію про російських військових, які беруть участь в операції в Сирії. Фактично Геращенко підтримав і поширив ідею свого співрозмовника в соціальній мережі про те, що таким чином "терористи і їхні побратими в Росії зможуть помститися російським військовослужбовцям за канонами шаріату". Висловивши подібну ідею, Геращенко усвідомлено кинув виклик країнам, які безперервно ведуть боротьбу з терористичною загрозою", – йдеться у повідомленні.

  Депутат вже відреагував на дії російських слідчих. "Я закликав і закликаю фіксувати злочини терориста Путіна і його підлеглих як проти українського, так і проти сирійського та інших народів, на крові яких Путін безуспішно намагається побудувати будівлю нової імперії зла", - написав Геращенко у Facebook.

  Попередній матеріал
  Березовець: Перенесення псевдовиборів означає, що їх не буде взагалі
  Наступний матеріал
  Черненко: Якщо не провести вибори на Донбасі за українським законодавством, відбудеться замороження конфлікту
  Теги:
  Loading...