navalny.com

У Росії напали на соратницю Навального

  У Москві напали на співробітницю "Фонду боротьби з корупцією" Анну Додонову.

  Про це на своїй сторінці в Twitter повідомив Олексій Навальний.

  З його слів, учора вночі невідомі напали на Анну Додонову, координатора проекту "Двадцать". Соратниці російського опозиціонера влаштували засідку: її підстерегли уночі, о 01.40, біля будинку, в десяти метрах від під'їзду. "Про Аню я вже писав - саме у неї проходив вдома обшук в рамках справи про "плакаті з паркану", а також одного разу в неї прямо на допиті в СК забрали телефон, оформивши це як "вилучення".

  Так, голова "Фонду голови з корупцією" Олексій Навальний поінформував: "Дві людини в масках швидко і технічно поклали її на землю, погрожували, що якщо крикне - вб'ють. Забрали сумку з ноутбуком та мобільним телефоном. Саме тією технікою, яка уникла "вилучень СК"". 

  Політик зазначив, що Додонова координує в "ФБК" проект про боротьбу з незаконним збагаченням і саме в її ноутбуці знаходилися дані щодо нерухомості чиновників.

  "Ми не можемо на 100% стверджувати, що це не звичайне кримінальне пограбування. Однак є ряд фактів, які роблять ситуацію підозрілою: явно спланована засідка для людини, яка ніяких цінностей не має, великих сум грошей теж; зовнішнє спостереження, яке велося за Анею, і яке помітила навіть її адвокат Тетяна Соломіна", - підкреслив Навальний.

  Сама ж постраждала Анна Додонова почувається нормально, жодних пошкоджень у неї. Вона подала заяву в поліцію.

  Попередній матеріал
  Україна очікує підтримки від саміту G7
  Наступний матеріал
  Радгоспне стане Гайдамацьким: на Луганщині "декомунізують" 19 населених пунктів
  Теги:
  Loading...

  Навальний відбув 15-денний арешт

  Суд у Москві підтвердив вирок братам Навальним

  Ходорковський і Навальний збираються провести масштабний мітинг у Москві

  Навальний кличе росіян на антипутінський марш 1 березня