Фото kremlin.ru

У Росії готують продовження санкцій проти Євросоюзу

  Дмитро Медведєв доручив підготувати звернення щодо продовження санкцій проти Європейського Союзу у відповідь на сьогоднішнє рішення Ради Європи щодо продовження санкцій проти РФ.

  Про це повідомляє російська інформаційна агенція "Интерфакс". За інформацією видання, прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, у зв'язку з прийняттям ЄС рішення про продовження санкцій, доручив підготувати звернення на ім'я президента Росії щодо продовження на півроку російських обмежувальних заходів.

  "Сергій Едуардович (віце-прем'єр Приходько - Ред. ), з урахуванням того, що Європейський союз на півроку продовжив санкції РФ, я прошу вас підготувати моє звернення на ім'я президента з пропозицією продовжити дію указу президента на цей термін про введення обмежувальних заходів з боку РФ", - сказав Медведєв на нараді з віце-прем'єрами.

  Російський прем'єр також наказав підготувати постанову уряду, "у якому встановлюються категорії продукції, об'єкти зовнішньоторговельних операцій, на які поширюються російські обмежувальні заходи".

  Нагадаємо, сьогодні, 22 червня, Євросоюз продовжив економічні санкції проти Росії до кінця січня 2016 року. Таке рішення було ухвалено в Люксембурзі без обговорення.

  Попередній матеріал
  Надія Савченко хоче, щоб суд над нею відбувся якнайшвидше: уже в середині літа
  Наступний матеріал
  Тристоронні газові переговори призначили на 29 червня – Демчишин
  Теги:
  Loading...