osvita.mediasapiens.ua

У Росії дозволили контролювати особисте листування в інтернеті

  Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав постанову про контроль за діяльністю організаторів поширення інформації в мережі "Інтернет".

  Про це повідомляє "Українська правда" із посиланням на офіційний документ.

  Зокрема, Роскомнадзор тепер має право перевіряти особисте листування користувачів соціальних мереж, серед яких – "Однокласники" і "ВКонтакте". Крім того, відомство може встановлювати конроль за електронною поштою, месенджерами Агент.Mail.ru, ICQ, а також блог-платформами.

  У документі, зокрема, зазначається, що такі заходи прийнято в рамках "антитерористичного" пакету для захисту прав російських громадян. 

  Відповідно до цієї постанови, відомство має право встановлювати факт прийому, передачі, доставки та обробки повідомлень, а також переглядати і аналізувати ресурси організатора поширення інформації. Крім того, цей документ дає право записувати і фіксувати дії, доступні користувачам. 

  Повідомляється, що Роскомнадзор зможе перевіряти листування лише за запитом правоохоронних органів, які ведуть оперативно-розшукові заходи. Перевірка буде проходити два рази, друга з них відбуватиметься не менше ніж через 60 днів.

  Нагадаємо, 10 квітня у російському Єкатеринбурзі  мала відкритися виставка "Тріумф і трагедія. Союзники у Другу світову війну". Утім виставку скасували під тиском ФСБ РФ, якій не сподобалося, що з організацією заходу допомагали консульства США і Великобританії. 

  Попередній матеріал
  У Кремлі пообіцяли оприлюднити відомості про доходи Путіна в середині тижня
  Наступний матеріал
  ДПСУ зафіксувала 21 безпілотник бойовиків в зоні АТО

  Місце загибелі Нємцова від свічок і квітів зачищають з санкції ФСБ - ЗМІ

  ФСБ відпустила кримську журналістку Гучакову, яку затримала після 10-годинного обшуку

  ФСБ Росії внесла "кримський Правий сектор" до списку терористичних організацій

  ФСБ вибиває зізнання із 14-річної саратовської школярки за синьо-жовті стрічки