grani.ru

У РФ жінку засудили до обов'язкових робіт за "розпалювання ненависті до російських добровольців" у соцмережах

  Матір-одиначку засудили до 320 годин обов'язкових робіт

  Залізничний районний суд Єкатеринбурга засудив до 320 годин обов'язкових робіт місцеву жительку, матір-одиначку Катерину Вологженінову, яку звинувачують у розпалюванні ненависті в соцмережах. Крім того, суд вирішив, що ноутбук і комп'ютерна миша Вологженіновой мають бути знищені,  пише Meduza.

  Під час суду слідство заявило, що у своєму акаунті в соцмережі "ВКонтакте" підсудна зробила загалом 127 записів, вона мала всього чотири підписника й 20 підписок. Однак доступ до сторінки не був обмежений, що і стало одним з ключових аргументів для слідства.

  Звинувачення просило засудити підсудну до року виправних робіт з утриманням 10 % зарплати. Вологженінова своєї вини не визнала.

  320 годин обов'язкових робіт є більш жорстким покаранням, ніж рік виправних робіт, яку просило держзвинувачення, пояснив адвокат Вологженіновой Роман Качанов, додавши, що його підзахисна має намір оскаржити вирок.

  Видання зазначає, що кримінальну провадження стосовно Вологженінової, яка сама виховує дитину, розпочали з ініціативи ФСБ через дві картинки, які жінка розмістила в соцмережі "ВКонтакте" у 2014 році. На одній з них був карикатурно зображений президент РФ Володимир Путін, який схилився з ножем над мапою (її виключили з доказів в ході судового процесу). На іншому малюнку була зображена жінка з автоматом й напис "Смерть московських окупантів". Ще в одній публікації йшлося про заборону "добровольцям" приїжджати в Україну через "переповненість українських моргів". У матеріалах слідства також фігурували пости з віршем Анатолія Марушкевича "Кацапи" і статтею журналіста Володимира Шрейдлера про Україну.

  Як повідомляв 5.ua, 11 жовтня 2015 року громадянин Російської Федерації, який приїхав на територію України потягом "Мінськ – Київ", попросив надати йому статус біженця в Україні. На чоловіка та його родину чинили тиск на Батьківщині через його погляди щодо України і ситуації на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Біля Мар'їнки внаслідок бойових дій загинули 9 російських військових - ГУР
  Наступний матеріал
  У Міноборони публічно випробували бронежилети, які видають бійцям АТО
  Теги:
  Loading...

  В російській школі почали випускати газету "Юный путинец"

  Для отримання політичного притулку в Україні недостатньо просто зізнатися в любові її народу – російський журналіст

  Російський журналіст отримав політичний притулок в Україні

  Громадянка РФ попросила у волинських прикордонників притулку в Україні