Кадр із YouTube

У результаті падіння Міг-23 на ринок у Сирії загинули щонайменше 27 людей

  Військовий літак сирійської армії впав на житловий район на північному заході Сирії.

  Як повідомляє "5 канал" з посиланням на сирійські ЗМІ, винищувач Міг-23 впав просто на людний ринок і спричинив масштабні руйнування. Загинули, за попередніми даними, щонайменше 27 людей, десятки поранених. Чимало людей опинилися під завалами. Інцидент стався у місті Еріха на кордоні з Туреччиною, яке раніше було опорним пунктом сирійської армії, але з травня перейшло до рук повстанців.

  Як повідомляє BBC Україна, активісти Британської спостережної місії за правами людини в Сирії відзначають, що катастрофа сталася під час бомбардувальних нальотів. В сирійському уряді говорять, що аварія сталася через погодні умови, тоді як повстанці стверджують, що літак збили вони. Повідомляється, що незадовго до аварії літак встиг скинути бомби.

  Нагадаємо, в опублікованій 9 липня доповіді Управління Верховного комісара ООН у справах біженців повідомляється, що кількість сирійців, змушених через війну тікати в сусідні країни, перевищила позначку в 4 млн осіб. "Це населення, яке потребує світової підтримки, а замість цього живе в жахливих умовах і дедалі більше занурюється в бідність", - наголошується в доповіді.

  Попередній матеріал
  Національне антикорупційне бюро планує почати перші розслідування в жовтні
  Наступний матеріал
  В Антикорупційному бюро буде створено підрозділ, що займатиметься поверненням з-за кордону незаконно виведених активів
  Теги:
  Loading...