business.ua

У Празі активісти oMen знову оголилися на захист України - на концерті російських артистів (фото, відео)

У Празі учасники чеської арт-групи oMen роздягнулися до пояса ввечері, 17 жовтня, у Празі на концерті Ансамблю пісні і танців російської армії імені Александрова на знак протесту проти політики російської влади і чеського президента, під егідою якого тривають виступи.

Про це повідомляє "Радіо Собода".

Чоловіки продемонстрували надписи на тілі "Україна, Чечня, Грузія, Сирія" та розгорнули прапори України, ЄС і НАТО під час виступу чеської співачки Гелени Вондрачкової, яка співала з росіянами.

Активісти заявляють: "Учасники ансамблю імені Александрова є не лише музикантами, а "регулярними військовими армії, яка несе відповідальність за десятки тисяч загиблих у Чечні, тисячі загиблих в Україні, армії, яка у ці дні скидає касетні бомби на цивільних у Сирії". Вони також звертають увагу на те, що російський ансамбль піснею привітав незаконну анексію Криму, а його діяльність називають пропагандою і частиною гібридної війни. 

На думку чеських активістів, те, що президент Чехії взяв ці концерти під свій захист, є ігноруванням людяності і спробою підірвати мораль чеського суспільства, а також згуртованість і цінності Європейського союзу. 

Європейське турне Ансамблю пісні і танців російської армії імені Александрова присвячено 70-літтю визволення та кінця Другої світової війни. У Чехії ансамбль має дати 12 концертів у 9 містах. Ці концерти супроводжують протести, так, в суботу, 17 жовтня, перед двома виступами ансамблю в Празі, окрім групи oMen, також мітингували десятки чеських та українських активістів, зокрема з празького Майдану та Східноєвропейського інформаційного центру. 

Як повідомляв 5.ua, у липні 2015 року влада Чехії визначила підтримку європейських прагнень України як частину зовнішньої політики своєї країни. 

radiosvoboda

Попередній матеріал
У Єгипті сьогодні відбуваються парламентські вибори
Наступний матеріал
На Київщині тліє близько 106 га торфовищ - ДСНС
Теги:
Loading...