cbsp.policja.pl

У Польщі затримали 58 українців за нелегальне виробництво сигарет

27 січня 2016 року Центральне слідче бюро (CBS) польської поліції затримало неподалік Варшави 58 громадян України, які були задіяні у нелегальному виробництві цигарок.

Троє осіб, які організували цей нелегальний бізнес, тимчасово затримані, повідомляє сьогодні "Укрінформ" з посиланням на прес-службу CBS, а також на консульський відділ посольства України в Польщі.

"Троє організаторів нелегального бізнесу перебувають в розпорядженні прокуратури, оскільки суд сьогодні повинен буде вирішити, чи будуть вони арештовані. Решта осіб після представлення їм звинувачень, були звільнені",- розповіла речник CBS Катажина Бальцер. За її словами, упродовж 72 годин суд повинен буде вирішити: троє затриманих осіб будуть звільнені чи заарештовані.

Бальцер наголосила, що організаторам нелегального бізнесу за діяльність у злочинному угрупованні загрожує до 5 років позбавлення волі. Решті загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 3 років або штраф, чи поєднання цих двох видів покарань. Справу затриманих українців веде окружна прокуратура у Варшаві.

Керівник консульського відділу посольства України в Польщі Світлана Криса повідомила, що всі затримані легально перебували на території Польщі, мали візи. Четверо з них також є власниками карт поляка і не потребували послуг перекладачів при проведенні слідчих дій. "Дев'ятеро із затриманих добровільно зголосилися залишити територію Польщі. У зв'язку з цим вони звернулися до Прикордонної служби Польщі, і вона повинна прийняти рішення: випустити їх без жодних санкцій, винести попередження чи заборонити в'їзд максимум на півроку",- заявила консул.

За інформацією видання, наймолодшому із затриманих 19 років, найстаршому – 47. Серед затриманих була одна жінка. Загалом, польська поліція на нелегальній фабриці вилучила понад 5 млн цигарок і 2 тонни тютюну. Їх орієнтовна загальна вартість становить близько 5,5 млн злотих - понад $1,2 млн.

Як повідомляв 5.ua, 21 жовтня 2015 року на українсько-польському кордоні виявили понад 3,6 тис. прихованих пачок сигарет

Попередній матеріал
Хуг: СЦКК повинен докласти більше зусиль для припинення насильства
Наступний матеріал
ОБСЄ фіксує наявність невідведеного важкого озброєння у "ДНР" - Хуг
Теги:
Loading...

Рада збільшила акцизи на алкоголь – 50% і на сигарети – 40%

На Львівщині прикордонники викрили схему переміщення контрабандних сигарет мотопарапланом (відео)

На українсько-польському кордоні викрили сховища контрабандних сигарет

Контрабандисти намагалися доправити з України до Польщі 25 тис. пачок сигарет