Фото topwar.ru

У Північній Кореї розстріляли віце-прем'єра Чхве Ен Гона

  Віце-прем'єра Північної Кореї розстріляли за наказом лідера КНДР Кім Чен Ина ще у червні, але стало відомо про це лише зараз.

  За наказом лідера КНДР Кім Чен Ина, в травні 2015 року стратили віце-прем'єра країни Чхве Ен Гона - його розстріляли. Про це повідомляє "Медуза".

  Востаннє віце-прем'єр з'являвся на публіці у грудні 2014 року. Це була церемонія на честь третіх роковин з дня смерті голови Корейської народно-демократичної республіки Кім Чен Іра. Як йдеться в повідомленні, уряд Південної Кореї намагається з'ясувати, що сталося з Чхве Ен Гоном.

  Офіційні представники південнокорейської розвідки відмовились давати коментарі, пояснюючи це тим, що не коментують "припущення". Однак, як повідомляє південнокорейське агентство Yonhap, за даними джерел в уряді Південної Кореї, причиною страти Чхве Ен Гона стало висловлене ним незадоволення політикою лідера КНДР "у галузі лісового господарства".

  У середині 2000-х років Чхве Ен Гон брав участь у переговорах із Південною Кореєю. Тоді він займав посаду заступника міністра будівельної індустрії. Коли його призначили на посаду віце-прем’єра КНДР в червні 2014 року, південнокорейські політологи вважали це ознакою того, що столиця Північної Кореї Пхеньян розраховує на зближення зі столицею Південної Кореї - Сеулом.

  Про те, що до страти в КНДР засуджені 15 чиновників, серед яких сім представників вищого керівництва країни, повідомила у квітні 2015 року розвідслужба Південної Кореї. У цьому списку фігурував "міністр, який висловив незгоду з політикою в галузі лісового господарства", хоча ім’я чиновника на той момент не уточнювалося. До страти тоді були засуджені музиканти та керівники національного оркестру "Инхасу". Для боротьби з посухою, яка була для Північної Кореї найсильнішою за останні сто років і призвела до скорочення рисових полів на третину, в 2014 році влада Північної Кореї запустила велику програму "озелення", яку розкритикував прем'єр. 

  Попередній матеріал
  На Херсонщині голову райдержадміністрації упіймали на хабарі у $130 тис
  Наступний матеріал
  Спека полишить Україну лише на початку наступного тижня - синоптик
  Теги:
  Loading...