Эхо Москвы

У Петербурзі звільнили директора музею через відмову віддати приміщення РПЦ

  У Петербурзі звільнили директора музею Арктики і Антарктики через відмову віддати приміщення Російські православній церкві.

  Віктор Боярський покине свою посаду 1 лютого 2016, інформує російське видання Diletant.media. Наказ про його звільнення підписало керівництво "Росгідромету".

  Зі слів Боярського, усунення його з посади пов’язане із тривалим конфліктом між ним і московським засновником "Росгідрометом". Так, зокрема, він активно протестував проти передачі будівлі музею РПЦ і зумів домогтися того, що музей не переїхав з історичної будівлі на вулиці Марата, яке протягом декількох років намагалася повернути собі єпархія. "Росгідромет" за передачу приміщення РПЦ. 

  "Керівництво Росгідромету вважає мене незручною людиною, на своєму посту я їм заважаю. Музей для них - непрофільний актив, і вони думають, що без мене буде простіше перенести його в іншу будівлю, яке категорично не підходить для нашої експозиції. Я ініційований переклад музею з відання Росгідромету у відання Міністерства культури, але Росгідромет поки в цьому відмовляє без будь-яких підстав", - переконаний Боярський.

  Як повідомляв 5.ua, влітку минулого року російська поліція розганяла мітинг москвичів проти знищення парку забудовниками з Російської православної церкви. 

  Попередній матеріал
  Бойовики й надалі переховують на Донеччині заборонену Мінськими угодами зброю - розвідка
  Наступний матеріал
  Суд у справі щодо бійки на Драгобраті відпустив ще одного бійця "Правого сектору"

  РПЦ заборонила православним росіянам їсти чіпси і пити поганий алкоголь

  Представник РПЦ назвав "Нагірну проповідь" "вельми радикальним текстом"

  В РПЦ не вважають за необхідність забороняти полігамію: допускалося багато різних правил

  РПЦ в Україні діє як політична організація - Сиротюк

  Папа Римський назвав війну в Україні "братовбивчою", щоб не сваритись з РПЦ - експерт

  5 канал - трансляція наживо