Медиазона

У Петербурзі "далекобійники" підпалили шини та вирушили колоною на Смольний

Петербурзькі далекобійники вирушили колоною "побачити владу".

Поліція попросила "далекобійників" згорнути акцію проти системи "Платон", яка почалася на Лєнсовєтівській дорозі, передає місцеве видання "Бумага".

До цього у ЗМІ з'явилася інформація, що учасники почали палити покришки. Водії уточнили – покришку дійсно винесли на дорогу, проте підпалити не встигли, бо до протестувальників під'їхала пожежна машина.

Зараз, за словами активіста Олександра Расторгуєва, координатора руху "ТИГР", колона фур рушила на Жовтневу набережну до моста Петра Великого, щоб "побачити нашу владу". Крім того, активіст повідомив, що 30 листопада з Петербурга до Москви вирушить колона, щоб приєднатися до загальноросійської протестної акції. Вантажівки в’їжджають до міста через кільцеву дорогу. За словами очевидців, колона розтягнулася на кілька кілометрів.

За даними видання "Медиазона", шини таки підпалили – але не на Лєнсовєтівській дорозі, а на Софійській вулиці. Журналісти публікують фото та повідомлення з місця подій.

Згодом, вже у самому Петербурзі далекобійники пересіли на легкові машини і продовжили рухатися до центру міста. Як повідомляє місцеве видання "Фонтанка", водіям нагадали про закон про заборону в'їзду в центр міста вантажівок без спеціального дозволу. Після цього, як кажуть, далекобійники вирішили в межах міста пересісти на легкові автомобілі. За даними дорожньої поліції, якщо водії не будуть порушувати правила дорожнього руху, то їм дозволять слідувати раніше наміченим маршрутом.

Нагадаємо, всеросійська акція протесту водіїв великовантажних автомобілів проти плати за проїзд федеральними трасами (система "Платон") стартувала 11 листопада і в низці регіонів призвела до затримань учасників путінською поліцією.

Попередній матеріал
На Луганщині виявили підпільний трубопровід для перекачування пального з РФ
Наступний матеріал
Сирійські повстанці заявили, що підбили російський вертоліт
Теги:
Loading...