У Перу після 30-ти років рабства звільнили 39 заручників 5.ua

У Перу після 30 років рабства звільнили 39 заручників

У Перу звільнили після 30 років рабства у терористів звільнили 39 заручників. Більшість із них - діти, народжені уже в неволі.

Звільнені розповіли, що їх примушували працювати на полях, повідомляє AP. Перуанських військових про табір, де утримували полонених, повідомив чоловік, якому вдалося втекти після багатьох років ув'язнення. Людей утримували у лісах регіону Аякучо бойовики з угрупування "Сендеро луміносо" ("Світлий шлях").

Його заснував Абімаель Гусман. Більшість його учасників склали студенти та викладачі університету одного з найбідніших регіонів країни. У 1980 році організація розпочала збройну партизанську війну проти влади. Через 12 років Гусмана засудили до довічного ув'язнення за організацію терористичних акцій.

"Ця операція - дуже важкий удар для угрупування "Світлий Шлях". Ми не зробили жодного пострілу, коли звільняли цих людей. Терористи зрозуміли, що протистояти нам є безглуздям. Жоден перуанець не повинен бути рабом чи виконувати примусові роботи. Держава не дозволить подібних злочинів. Кожен учасник цього терористичного угрупування постане перед правосуддям Перу", – заявив заступник міністра оборони Іван Вега.

Нагадаємо, у 2013 році єменські бойовики відпустили швейцарку, яку утримували в заручниках майже рік.

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Голова ДСНС: 200 млн грн, виділених на закупівлю техніки, замало для оновлення автопарку
Наступний матеріал
Італія підтримала створення трибуналу щодо MH17