Пентагон olmins.info

У Пентагоні назвали п'ять загроз США

  Міністр оборони США Ештон Картер повідомив, що проект бюджету Пентагону на 2016-2017 фінансовий рік підготовлений з урахуванням п'яти основних загроз - це Росія, Китай, Північна Корея, Іран і "Ісламська держава"

  Про це повідомляє "Укрінформ".

  "Ми повинні бути здатні (і всі повинні бачити цю здатність) завдати непоправної шкоди агресору з тим, щоб він утримався від провокаційних дій або сильно пошкодував про них", - зазначив міністр оборони.

  Він повідомив, що США мають намір збільшити витрати на нові озброєння у відповідь на дії Росії і Китаю. Глава Пентагону згадав російську "агресію" в Україні і претензії КНР на спірні острови в Південно-Китайському морі.

  Пентагон просить на 2016-2017 фінансовий рік $582,7 млрд. Військовий бюджет США на 2014-2015 фінансовий рік становить $585 млрд.

  Одна з найбільших статей витрат у новому бюджеті - науково-технічні розробки. На ці цілі Пентагон просить виділити $71,4 млрд. $8,1 млрд планується витратити на посилення підводного флоту (за п'ять років витрати за цією статтею перевищать 40 млрд).

  У новому бюджеті на 50% - до $7,5 млрд - збільшені витрати на боротьбу з "Ісламською державою".

  $3,4 млрд планується витратити на посилення військової присутності в Європі - йдеться як про посилення американських військ, так і про підтримку союзників.

  Нагадаємо, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що проблеми безпеки нині складні, взаємопов'язані, надходять з багатьох напрямків, тому для НАТО настав час інвестувати в оборону.

  Попередній матеріал
  Удруге за цю зиму Сполучені Штати засипає снігом
  Наступний матеріал
  Міністр Абромавичус подає у відставку
  Теги:
  Loading...

  Спільні навчання морпіхів Південної Кореї та США

  Конгресмени США хочуть заборонити імпорт ракетних двигунів з РФ

  США починають наземну операцію проти ІД в Сирії та Іраку

  Представники Держдепу США і USAID наприкінці січня приїдуть в Україну оцінити потреби в подальшій допомозі