У Парижі через протести таксистів проти Uber утворилися масштабні затори

Масові протести таксистів спричинили транспортні затори у Парижі.

Невдоволені водії заблокували під'їзди до паризьких аеропортів. Адміністрація летовищ рекомендує пасажирам діставатися до терміналів залізничним транспортом. Влада Парижа закликала містян пересісти на громадський транспорт через масштабні затори у багатьох районах міста.

Французькі таксисти протестують по усій країні. Вимагають заборонити сервіс Uber. Це телефонний додаток, який пропонує послуги непрофесійних таксистів. Це дешевше, аніж наймати професіоналів, тож сервіс має попит. Прибутки ліцензованих таксі за два роки знизилися на 40%. Таксисти вимагають заборонити Uber на законодавчому рівні.

Нагадаємо, Uber, яка дозволяє замовити таксі через додаток у смартфоні, була створена чотири роки тому. Компанія-стартап із Сан-Франциско оцінюється на $40 млрд. Діяльність компанії вже викликала критику від регуляторів і традиційних таксомоторних фірм у різних куточках світу. Керівник компанії Травіс Каланік у січні заявив, що Uber планує створити у Європі 50 тис. робочих місць у межах програми "нового партнерства" з європейськими містами.

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Завтра в Україні очікуються дощі з грозами
Наступний матеріал
У центрі Москви затримали художницю, яка влаштувала перфоманс на підтримку ув'язнених жінок