radiosvoboda.org

У партії Меркель обговорили політику уряду щодо біженців

  У німецькому Карлсруе відбувся з'їзд правлячої партії "Християнсько-демократичний союз". Обговорювали політику Ангели Меркель щодо біженців.

  У промові перед однопартійцями канцлер намагалася захистити політику щодо нелегальних мігрантів. Вона назвала "великою помилкою" ігнорування деякими політичними силами питання допомоги біженцям. Водночас, частина депутатів та союзники Меркель по коаліції з "Християнського-демократичного союзу" розкритикували підхід уряду до проблеми мігрантів.

  Канцлер наголосила, що слід зберігати толерантність та відкритість у питаннях допомоги людям, які втікають від війни. Крім того, Меркель засудила відмову багатих країн фінансувати програми ООН з допомоги біженцям у Сирії, Іраку та Лівії.

  "Як відомо, наразі програмі ООН з питань біженців та Всесвітній продовольчій програмі катастрофічно бракує коштів. Вони не можуть зібрати навіть долара в день на допомогу біженцям. Це неприпустимо, тим більше у багатих країнах світу. Це стосується не лише Європи, а й кожного з нас", - заявила канцлер ФРН.

  Між тим, в ефірі одного із німецьких телеканалів Меркель заявила, що Німеччина вживатиме заходів для скорочення потоку біженців до країни.

  Попередній матеріал
  Міністр оборони Естонії: Ми робимо все можливе, щоб надавати політичну допомогу і підтримку Україні
  Наступний матеріал
  2016 рік оголошено роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи
  Loading...