У Пакистані жертвами аномальної спеки вже стали 1150 осіб

  1150 людей стали жертвами неймовірної спеки в Пакистані. Чимало людей у столиці, Карачі, знаходять просто на вулиці і ховають, не з'ясовуючи особу.

  До таких радикальних заходів влада змушена вдаватися через постійні відключення електроенергії, зберігати тіла у моргах неможливо. Понад тиждень країна потерпала від 44-градусної температури - це найвищий показник за останні 35 років.

  Техніка не витримала і почала вимикатися. Це викликало обурення столичних мешканців, адже 20-мільйонне місто залишилося без будь-яких засобів охолодження. Лікарні переповнені, найбільше потерпають діти та літні люди. Через спеку пакистанці мають проблеми не лише зі здоров'ям, а й із бізнесом. Під загрозою банкрутства опинилися різники. Холодильники не працюють ані в них, ані у споживачів.

  "Багато людей кажуть, що купили м'ясо та викинули. Електрики майже весь час немає, його неможливо зберігати. Усе псується. У мене теж холодильники не працюють. Постійні клієнти відмовляються - один замовник сьогодні сказав надсилати йому не 5 кілограмів щодня, а лише один", - зазначив один з бізнесменів Мохаммед Раєс.

  Попередній матеріал
  Близькі до Путіна бізнесмени наживаються на війні проти України - речник АП
  Наступний матеріал
  У США зняли на відео, як матуся-єнот вчила дитинча лазити по деревах