мітинг проти політики Путіна_ООН 5.ua

У Нью-Йорку другий день поспіль триває мітинг проти політики Путіна

Другий день поспіль мітингують у Нью-Йорку проти агресивної політики Володимира Путіна, зокрема, росіяни, білоруси, кримські татари та українці.

Біля штаб-квартири ООН протестувальники зустріли кортеж російського президента вигуками "Свободу Савченко", "Путін йди", "Крим - це Україна". Крім того, проти Путіна виступають ЛГБТ-активісти, які звинувачують його у гомофобії. Паралельно з цією маніфестацією відбулася малочисельна акція прибічників курсу Росії.

"Я хочу висловити своє "фе" і Путіну і Лаврову за їхню політику, за їхню міжнародну політику, за те, що вони обманюють свій народ і весь світ. Я хочу сказати своїм громадянам, що вони повинні чинити опір і частіше обирати уряд. Тому що той уряд який засиджується приходить до сваволі, а Путіну треба йти", - говорять мітингарі.

"Ми хочемо, щоб весь світ бачив, що Путін зробив в Україні, те що він робить у цілому світі і на сьогоднішній час робить у Сирії, не може нас залишити байдужими", - додали активісти.

Нагадаємо, 28 вересня у Нью-Йорку відбулися перші протести проти приїзду Путіна до США. Кількасот активістів протестом зустріли російську делегацію в ООН.

Попередній матеріал
Олексій Гончаренко: Росія задіяла всіх своїх агентів впливу, щоб максимально заблокувати процес ратифікації Угоди між Україною та ЄС
Наступний матеріал
У Києві СБУ затримала на хабарі працівника інспекції з питань захисту прав споживачів
Теги:
Loading...