пиво winestyle.com.ua

У німецькому пиві знайшли пестицид

  Пестицид виявили в кожному з досліджених 14 популярних марок пива

  Дослідники виявили в популярних марках німецького пива пестицид гліфосат. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на німецьке видання FOCUS.

  "Результати дослідження Мюнхенського інституту довкілля засвідчили, що в німецькому пиві міститься пестицид гліфосат", - йдеться в повідомленні. Речовина виявлена в кожному з досліджених 14 популярних марок хмільного напою. Рівень вмісту його в 300 разів перевищував допустимий - від 0,46 мкг/л до 29,74 мкг/л проти гранично допустимого рівня для питної води в 0,1 мкг/л.

  Марки, в яких виявлена речовина: Krombacher, Oettinger, Bitburger, Veltins, Beck's, Paulaner, Warsteiner, Hasseroeder, Radeberger, Erdinger, Augustiner, Franziskaner, Koenig Pilsener, Jever.

  Екологи вимагають від виробників пояснити, як пестицид потрапив у пиво, а від уряду - лобіювати на європейському рівні заборону застосування гліфосату.

  Зауважимо, що гліфосат є неселективним системним гербіцидом, що використовується для боротьби з бур'янами. Це пестицид посідає перше місце у світі з виробництва серед гербіцидів. У Німеччині щороку використовується 5400 т цієї речовини. Препарати на основі гліфосату відносяться до 3 класу небезпеки для людини. Вчені сперечаються про те, чи може він спричинювати розвиток у людини ракової пухлини. За даними ВООЗ, гербіцид є мутагенним і "ймовірно, канцерогенним".

  Як повідомляв 5.ua, в Техасі запатентували смажене пиво

  Попередній матеріал
  У ВР намагаються зірвати ухвалення закону, за яким можна повернути корупційні кошти чиновників Януковича з рахунків українських банків - нардеп
  Наступний матеріал
  51 компанія з 20 країн світу постачає ІД компоненти для вибухівки – доповідь
  Теги:
  Loading...

  В Польщі дозволили продавати пиво на стадіонах під час Євро-2012

  Рецепт пива Обами - розсекретили

  Росія вкрай обурена існуванням пивбару "Путін" у Бішкеку

  В Австралії створили човен із 30.000 алюмінієвих пивних бляшанок

  У Японії почали продавати перше космічне пиво

  5 канал - трансляція наживо