flickr.com

У Німеччині вперше з часів Другої світової почали продавати "Майн Кампф" Гітлера

  Роздрібна ціна книги складає 59 євро.

  У Німеччині почали продавати нове видання книги Адольфа Гітлера "Моя боротьба" (Mein Kampf ). Це перше видання книги з часів Другої світової війни, пише Meduza з посиланням на Associated Press.

  Над підготовкою анотованого видання протягом кількох років працювали співробітники Інституту сучасної історії в Мюнхені. Укладачі сподіваються, що їхні праці допоможуть пояснити, якими джерелами користувався Гітлер, і викрити "напівправду", викладену ним у книзі.

  Німецька влада наголосила, що не підтримує розповсюдження тексту книги без анотацій і коментарів, але не має нічого проти анотованого видання. Роздрібна ціна книги склала 59 євро.

  Видання зазначає, що в Німеччині "Моя боротьба" друкувалася мільйонними тиражами в роки перебування Гітлера при владі. Текст "Моєї боротьби" в країні не був заборонений і після Другої світової війни. В останні десятиліття влада Баварії перешкоджали публікації книги, посилаючись на авторські права. Вихід нового видання став можливим після завершення терміну дії прав – через 70 років після смерті автора в 1945 році.

  Зазначимо, що в 29 жовтня 2009 року Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі (припинила своє існування у 2015 році) визнала книгу Адольфа Гітлера "Моя боротьба" такою, що не відповідає вимогам законодавства України у сфері захисту суспільної моралі, оскільки містить інформацію, яка пропагує ідеологію нацизму, розпалює національну та релігійну ворожнечу, принижує та ображає єврейську та інші нації за національною ознакою. 

  Попередній матеріал
  У високогір’ї східної частини Закарпаття існує небезпека сходження лавини - ДСНС
  Наступний матеріал
  Туреччина повідомила про відбиття атаки "Ісламської держави" в Іраку