У Німеччині невідомі покупці придбали малюнки Гітлера за 400 тис. євро

  Німецьке законодавство дозволяє продавати малюнки Гітлера, якщо на них немає жодних нацистських символів.

  На аукціоні в Німеччині були продані акварелі й малюнки Адольфа Гітлера на загальну суму 400 тис. євро, передає "ВВС-Україна". Найдорожчим став малюнок замку Нойшванштайн у Баварії, який пішов "з молотка" за 100 тис. євро в суботу у Нюрнберзі. Натюрморт із гвоздик, підписаний ім'ям Гітлера, продали за 72 тис. євро.

  Як зазначається, минулого року цей же аукціон продав акварель Гітлера, створену в 1914 році, за 129 тис. євро. Організатори в Нюрнберзі повідомили, що участь в аукціоні взяли приватні інвестори з Бразилії, Об'єднаних Арабських Еміратів, Франції та Німеччини. Імен покупців або продавців не називають.

  Хоча Гітлера вважають посереднім художником, його твори мистецтва продаються за дуже високими цінами. Німецька газета Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) пише, що німецьке законодавство дозволяє продавати малюнки Гітлера, якщо на них немає жодних нацистських символів.

  Видання каже, що останні продані роботи, як вважають, належать Гітлеру. Більшість із них була підписана "A Hitler", але газета застерегла, що загалом "існує дуже багато підробок".

  Попередній матеріал
  Комісія ООН звинуватила і Ізраїль, і палестинців у воєнних злочинах
  Наступний матеріал
  Харківські правоохоронці не допустили журналістів до місця проведення обшуку в готелі "Національ"