зміни до міграційного законодавства 5.ua

У Німеччині набули чинності зміни до міграційного законодавства

  Відтепер офіційний Берлін надаватиме прихисток лише тим біженцям, які тікають безпосередньо від воєнних дій.

  Від сьогодні, 24 жовтня, в Німеччині діє пакет законів, що мають на меті змінити правила надання притулку біженцям. Як повідомляє Deutsche Welle, ці документи прискорять процедуру розгляду заявок на політичний притулок та дозволять швидко повертати на батьківщину людей, які не мають перспективи отримати статус біженця.

  На сайті федерального уряду Німеччини йдеться, що нововведеннями передбачена ліквідація хибних грошових стимулів прибути у ФРН для осіб, що не мають перспектив на отримання притулку. Прохачі політичного притулку, які перебувають у центрах первинного прийому, отримуватимуть тепер, по можливості, лише речову допомогу, а не грошову. Прохачі політичного притулку віднині зможуть перебувати у центрах первинного прийому до шести місяців замість трьох.

  Нове законодавство також передбачає розширення списку країн походження, які вважаються "безпечними", а це означає, що їхні громадяни практично не матимуть шансів на отримання політичного притулку в ФРН. Серед таких країн - Косово, Албанія та Чорногорія. Раніше до цього списку внесли Сербію, Боснію та Македонію. Такий крок повинен допомогти зосередитися на біженцях з країн, де тривають воєнні дії, як-то Сирія, Ірак та Афганістан.

  Видання зазначає, що для шукачів притулку, що прибули з "безпечних" країн та подали заявку на одержання притулку після 1 вересня цього року, діє заборона на будь-яку трудову діяльність. Разом із тим, для осіб, які отримають політичний притулок, започаткують спеціальні курси, щоб сприяти їхній інтеграції у німецький ринок праці.

  Згідно з рішенням уряду ФРН, відтепер фінансову допомогу в розмірі 670 євро на місяць на одного шукача притулку виділятиме федеральний бюджет. Кошти надаються з моменту реєстрації заявки на притулок і до завершення процедури її розгляду. Нині цей період в середньому триває п'ять місяців.

  Як повідомляв 5.ua, до Словенії прибула рекордна кількість мігрантів: лише за добу напередодні кордон перетнули понад 12,5 тис. нелегалів. Загалом від суботи до Словенії прибуло понад 34 тис. мігрантів. Минулого тижня уряд країни встановив обмеження на перетин кордону у 2,5 тис., однак стримати потік біженців так і не вдалося.

  Попередній матеріал
  Київська міліція протягом минулої доби отримала майже 100 скарг про виборчі порушення
  Наступний матеріал
  Терещук: У Києві деякі політпартії готують провокації на виборчих дільницях
  Теги:
  Loading...