непал руйнація землетрус
5.ua

У Непалі врятували чоловіка, який провів під завалами 80 годин

  В Непалі врятували чоловіка, що провів під завалами 80 годин - без води і їжі. В момент землетрусу 28-річний чоловік перебував на другому поверсі багатоповерхівки.

  Внаслідок поштовхів нижня частина будівлі зруйнувалася, а от верхні поверхи залишилися цілими. Завдяки цьому рятувальникам було легше дістатися до постраждалого, коли той подав голос.

  "Його стан критичний. Обидві ноги травмовані, пульс нестабільний. Він надто багато часу провів під завалами", - розповів лікар швидкої Шовіт Тапап.

  "Минуло понад 80 годин,а він досі живий! Він не мав їжі, не мав жодного пиття. Лише через силу волі йому вдалося вижити", - сказав Ахілеш Шреста, учасник рятувальної операції.

  Пошукові роботи в Непалі не припиняються від суботи, коли країну сколихнув землетрус магнітудою  7,9 балів. Відтоді з-під завалів дістали вже мало не п’ять тисяч тіл. Влада припускає, що загиблих може бути значно більше - до 10 тисяч людей. Адже, пошуковці досі не дісталися віддалених гірських регіонів, де у руїнах - цілі села.

  Як раніше повідомив в.о. голови ДСНС Зорян Шкіряк, військово-транспортний літак ІЛ-76 Міністерства оборони для евакуації українців прибуде до Непалу протягом доби.

  Попередній матеріал
  Україна отримала від Німеччини чергову гуманітарну допомогу на 1 млн євро
  Наступний матеріал
  Через пожежу в лісах Чорнобиля провели евакуацію населення

  Щербачов: є підстави хвилюватися за українців, з якими досі немає зв'язку у Непалі

  Землетрус в Непалі: країна на межі гуманітарної катастрофи

  У Непалі оголошено триденний траур за жертвами землетрусу

  Непал після землетрусу: погляд з висоти пташиного польоту