Фото із відкритих джерел

У МЗС РФ стурбовані тим, що Молдова відмовляє у в'їзді російським миротворцям, які служать в Придністров'ї

  У Москві стурбовані частими випадками відмови у в'їзді до Молдови російським миротворцям, які служать у Придністров'ї.

  "26 травня в МЗС Росії був запрошений тимчасовий повірений у справах Республіки Молдова в Російській Федерації Е.А.Мельнік. Також, з російського боку було заявлено, що особливу занепокоєність викликають факти відмови у в'їзді в Республіку Молдова військовослужбовцям російського контингенту Спільних миротворчих сил в придністровському регіоні, що серйозно ускладнює виконання ними відповідальної місії із забезпечення миру і спокою на Дністрі", - йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті МЗС РФ у вівторок.

  "Під час бесіди з російською стороною було поставлено питання про неприпустимість продовження молдавською владою практики, коли без будь-яких пояснень представникам різних категорій громадян Російської Федерації відмовляється у в'їзді в Республіку Молдова", - зазначили в міністерстві.

  "Констатовано, що подібні невмотивовані дії молдавської сторони йдуть врозріз з чинними двосторонніми домовленостями про взаємні поїздки громадян", - заявляють у МЗС Росії.

  Крім того, в дипвідомством відзначили, що російською стороною "підкреслено, що подібна невмотивована практика не відповідає рівню відносин між двома країнами і декларованим офіційними особами Республіки Молдова запевненням про прагнення до конструктивної співпраці з Російською Федерацією".

  Попередній матеріал
  Використовувати бойову авіацію в зоні АТО дуже ризиковано через велику кількість ПЗРК у бойовиків - радник Порошенка
  Наступний матеріал
  Подвійна ДТП на трасі Одеса-Кишинів: один загиблий, дев'ять постраждалих

  Молдова та Румунія сформують спільний миротворчий батальйон

  Російські війська у Придністров’ї опинились у блокаді

  На кордоні з "Придністров’ям" прикордонники знайшли більше сотні мін

  В Одесі затримали російських диверсантів з Придністров’я