job-sbu.org

У МВФ вважають, що Греції може не вистачити кредиту від ЄС

  Міжнародний валютний фонд вважає, що боргова ситуація Греції надзвичайно крихка і це ставить під сумнів можливість успішної реалізації домовленостей, досягнутих в понеділок Афінами з Євросоюзом.

  Греція, до кінця 2018 року потребує 85 млрд євро допомоги, при цьому її борг протягом двох років може досягти 200% ВВП (проти нинішніх приблизно 175%), повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Експерти Фонду вважають, що для полегшення боргової ситуації Греції, може знадобитися драматичне продовження термінів погашення кредитів на період порядку 30 років, або збільшення допомоги бюджету країни, або масоване списання основної суми боргу.

  Крім того, експерти відзначають, що закриття банків і введення заходів контролю за рухом капіталів ще більш погіршили ситуацію в економіці Греції та її здатність обслуговувати борги.

  МВФ вже неодноразово попереджав Брюссель, що вважає нереалістичною будь-яку угоду з Грецією, якщо не буде вирішена проблема зі стійкістю її боргового навантаження. Згідно з домовленостями, досягнутими в понеділок, країни Єврозони пообіцяли розглянути можливість продовження термінів погашення кредитів і ставок за кредитами, якщо Афіни виконуватимуть погоджену програму реформ. 

  Нагадаємо, Велика Британія відмовляється надавати гроші Греції в рамках нинішніх угод між ЄС та офіційними Афінами.

  Попередній матеріал
  Ситуація в зоні АТО й надалі загострюється: бойовики 100 разів атакували позиції українських бійців
  Наступний матеріал
  Зростання економіки Китаю перевищило прогнози
  Теги:
  Loading...