mskagency.ru

У Москві зникла одна з працівниць української бібліотеки

  У Москві зникла завідувач відділу комплектування Бібліотеки української літератури (БУЛ) Тетяна Мунтян, у якої сьогодні проводився обшук.

  Про це повідомила співробітник БУЛ Ганна Павлюкова, у якої також проходив обшук, повідомляє УНІАН. За інформацією видання, Мунтян є громадянкою України.

  Павлюкова заявила: "Ні її чоловік, ні її адвокат, ні я не можемо знайти Тетяну Мунтян. Телефон домашній не відповідає, мобільний телефон їй відключили в ході обшуку".

  Окрім того, Павлюкова повідомила, що у неї обшук проводили з 7:00. Вилучили методичну інструкцію із роботи з екстремістськими матеріалами, акти про списання книг. Також вилучили флеш-пам'ять, на якій зафіксований обшук від 28 жовтня, де співробітники прийшли в Бібліотеку з рюкзаками та сумками. Також вилучено брошуру про правові аспекти Голодомору в Україні, яка не є екстремістською.

  Як повідомляв 5.ua, раніше сьогодні, 14 грудня, в Москві знову провели обшуки у працівників української бібліотеки. Нагадаємо, 2 листопада російські правоохоронні органи допитували Мунтян, вона проходить у справі як свідок.

  Попередній матеріал
  Вартість нафти Brent впала нижче $37
  Наступний матеріал
  Суд подовжив тримання під вартою капітана затонулого катера "Іволга"