dt.ua

У Москві знайдено мертвим автора книги про КДБ та Путіна

  Сьогодні, 13 січня 2016 рокеу, у Москві знайшли мертвим публіциста Володимира Прибиловського, автора книги "Корпорація: Росія і КДБ за часів президента Путіна" . Російський опозиціонер помер на 60-му році життя, 

  Російський публіцист, автор неопублікованої книги "Соратники Путіна" Володимир Прибиловський знайдений мертвим у своїй квартирі в Москві, повідомляє його колега, російсько-американський історик Юрій Фельштинський у своєму ЖЖ та на своїй сторінці у Facebook.

  "Дорогі друзі! Мені тільки що повідомили, що мій співавтор книги "Корпорація: Росія і КДБ за часів президента Путіна" був знайдений мертвим у своїй квартирі в Москві. Ніякою додатковою інформацією на поточний момент я не володію", - повідомив Фельштинський.

  Цю інформацію, повідомляє "Дзеркало тижня", підтвердив радіостанції Business FM син покійного Михайло Прибиловський. Однак він не зміг розповісти подробиці про можливу причину смерті свого батька.

  Володимиру Прибиловському було 59 років. У 1980-х він належав до непідконтрольної радянській владі групи "молодих соціалістів", яка була розгромлена КДБ. Володимир Прибиловський брав активну участь у громадському житті Росії в 90-х роках, у 2000-х став відомий як засновник і керівник інтернет-видання "Антикомпромат".

  Був автором і видавцем "самвидаву". Згодом працював у різних друкованих засобах інформації, є автором, співавтором або укладачем понад 40 книжок. У лютому 2009 року у видавництві Encounter Books (Нью-Йорк) був опублікований повний англійський переклад монографії Прибиловського і Фельштинського "Корпорація. Росія і КДБ при Путіні" — The Corporation: Russia and the KGB in the Age of President Putin. У березні 2010 року Прибиловський підписав звернення російської опозиції "Путін повинен піти".

  Як повідомляв 5.ua, в ніч на 28 лютого 2015 року у центрі Москви чотирма пострілами у спину був вбитий опозиціонер Борис Нємцов. 

  Попередній матеріал
  Розвідка передала ОБСЄ дані про місця розміщення бойовиками САУ та "Буратіно"
  Наступний матеріал
  Засідання у справі Савченко: Новіков оприлюднив фото льотчиці із зали суду
  Теги:
  Loading...