У Москві пройшов пікет проти російського вторгнення в Україну

  Акція тривала з 14.00 до 15.00 за київським часом.

  У РФ, близько 25 активістів руху "Солідарність", незважаючи на дощ, вийшли до метро "Добринінська". Про це повідомляє "УНІАН".

  Як ідеться в повідомленні, учасники антивоєнного пікету тримають у руках плакати: "Свободу Надії Савченко", "Маріуполь - це Україна", "З війною треба закінчувати", "Агресія проти України, криза в Росії - Путіна у відставку!". Окрім цього, у декого з у часників державні прапори України і РФ, у когось – з цитатами Бориса Нємцова:

  "Похорон псковських десантників, які загинули на полях бою Луганської області не залишають жодних сумнівів у тому, що на сході України воюють регулярні російські війська"; "Операція з захоплення Криму почалася, коли Янукович ще був у Києві"; "Я не хочу, щоб гинули люди. Не хочу, щоб гинули росіяни, не хочу, щоб гинули українці"; "Я вважаю злочином, просто справжнісіньким злочином війну проти України" та інші.

  Видання зазначає, що багато перехожих реагують на пікетувальників агресивно, називають їх"фашистами і бандерівцями", які хочуть у Росії відкрити "другий фронт".

  Як зазначають організатори акції, її головне завдання - інформувати громадян РФ про соціально-економічні та політичні наслідки війни з Україною для самої Росії. На місці пікету чергують поліцейські. Акція проходить з 14.00 до 15.00 за київським часом.

  Як ми раніше повідомляли, подібна акція пройшла у центрі Москви 20 червня. Тоді на пікет прийшли близько 20 активістів руху "Свобода".  

  Попередній матеріал
  Правоохоронці виявили на Донеччині авто зі зброєю та боєприпасами (фото)
  Наступний матеріал
  В Івано-Франківську до Дня Конституції проходить масштабний велопробіг